.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
اسفند 1396
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پنجشنبه 03 اسفند 1396 - 11:57

انعقاد 1460قرارداد بین شرکت های مشاورمستقر در مرکز خدمات کسب و کار و شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز با واحد های صنعتی/لزوم توسعه و تقویت فعالیت های مرکز خدمات کسب و کار و شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز از طریق اختصاص اعتبارات ملی


 
انعقاد 1460قرارداد بين شركت هاي مشاورمستقر در مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز با واحد هاي صنعتي/لزوم توسعه و تقويت فعاليت هاي مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز از طريق اختصاص اعتبارات ملي
در بازديد نماينده سازمان برنامه و بودجه كشور و نيز كارشناسان معاونت صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران از مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز برتوسعه و تقويت فعاليت هاي اين مركز از طريق اختصاص اعتبارات ملي تاكيدشد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس در اين بازديد كه مديرعامل و معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي فارس نيز حضورداشتند ،شركت كنندگان ضمن بازديد از بخش هاي مختلف مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شيرازدرجلسه با مشاوران و شركت هاي فني و مهندسي حاضر در مركز به بررسي ظرفيت ها ،توانمدي ها و نحوه فعاليت واحد هاي مشاوره اي آشناشدند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس در اين جلسه بر لزوم تخصيص اعتبارات ملي بمنظور تکمیل زیرساخت‌ها در نخستین شهرک فناوری صنایع شیمیایی کشور در شیراز تاكيد كرد
احد فتوحي  با اشاره به این‌که این شهرک صنعتی آماده جذب سرمایه‌گذاران است اظهار داشت: شهرک فناوري صنايع شيميايي  با هدف ایجاد بستر مناسب برای استقرار شرکت‌های فنی، مهندسی و مشاوره‌ای به صنایع پائین‌دستی شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی راه‌اندازی شده است.
وی افزود: در حال حاضر ساختمان مرکز خدمات کسب‌وکار شهرک فناوری صنایع شیمیایی راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسیده و طراحی شهرک برای استقرار واحدهای مرتبط با صنایع شیمیایی نیز به پایان رسیده است.
فتوحي  تصریح کرد: در طراحی این شهرک صنعتی، بخش‌های مختلفی برای استقرار واحدهای آزمایشگاهی، کارگاهی، تحقیق و توسعه و ساختمان‌های چند مستاجره جانمایی و مشخص شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به مشوق‌ها و مزیت‌های استقرار واحدها در شهرک فناوری صنایع شیمیایی و این‌که تاکنون حدود100 میلیارد ریال اعتبار در این شهرک هزینه شده است گفت: کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری، وجود زیرساخت‌های مناسب در شهرک، دسترسی آسان به نیروهای فنی و متخصص، امکان استفاده از کارگاه‌های عمومی در شهرک، دسترسی آسان به شبکه‌های توزیع و بازاریابی سریع و نیز برخورداری از شبکه آزمایشگاهی از مهم‌ترین مزیت‌هایی است که می‌تواند فعالیت واحدها را در این شهرک را رونق بخشد.
فتوحي  افزود: بر اساس قانون، واحدهای مستقر در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز از معافیت‌های گمرکی مناطق ویژه اقتصادی نیز برخوردار می‌شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس هم‌جواری شهرک فناوری صنایع شیمیایی با شهرک صنعتی بزرگ شیراز به‌عنوان مهم‌ترین قطب صنعتی استان فارس را از مهم‌ترین مزیت‌های موجود اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به بهره‌برداری حدود یک‌هزار و 700 واحد صنعتی در شهرک بزرگ صنعتی شیراز و اینکه برخی از این واحدهای صنعتی در زمینه تولید محصولات جز واحدهای شاخص کشور محسوب می‌شوند، امکان تبادلات فنی و اقتصادی و هم‌افزایی واحدهای مستقر در این شهرک با واحدهای شهرک صنعتی فراهم‌شده است.
وي  در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در مرکز خدمات کسب‌وکار شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز با 5 هزار و 334 مترمربع زیربنا گفت: درحال‌حاضر 29 شرکت مشاور و  دانش‌بیان  در قالب 147نفر نيروي متخصص در حوزه‌های طراحی، فنی، مهندسی، مشاوره‌ای و آزمایشگاهی در34دفتر این مرکز مستقر شده‌اند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس افزود:اين شركت ها در 10ماهه امسال موفق به انعقاد 1460قرارداد دربخش هاي فني و مهندسي و انتقال تكنولوزي و فناوري با واحد هاي صنعتي شده اند كه گردش مالي اين قراردادها بيش از 65ميليارد ريال بوده است.
 
وی تصریح کرد: شهرک فناوری صنایع شیمیایی با هدف استقرار واحدهای فناورانه مبتنی بر دانش روز به‌ویژه در حوزه صنایع شیمیایی راه‌اندازی شده و می‌تواند زمینه ارتقای صنایع شیمیایی را در کشور فراهم کند.
 
فتوحي  افزود: واحدهای فنی و مشاوره‌ای در زمینه‌های صنایع شیمیایی و نفت و گاز و پتروشیمی، متقاضیان احداث آزمایشگاه، واحدهای صنعتی هایتک و دارای فناوری بالا و شرکت‌های فعال در حوزه صادرات صنایع شیمیایی می‌توانند در این شهرک مستقر شوند.
   1396/11/24 14:48    تعداد بازدید :  52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 52
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )